Pensjonat u Mietka

Wygodne wakacje na mazurach

Co oferujemy? Czyli nasze domy


Oferujemy państwu wynajem atrakcyjnych 8-osobowych, całorocznych domów w miejscowości Narty. Domy o powierzchni 80m2 każdy, wykończone są w wysokim standardzie, w pełni wyposażone do komfortowego wypoczynku.

Na parterze znajduje się duży salon połączony z aneksem kuchennym wyposażony w niezbędne urządzenia tj: dużą lodówko-zamrażarkę, 4-palnikową kuchnię gazową, czajnik elektryczny, kuchenkę mikrofalową, komplet naczyń, garnków oraz sztućców.

W salonie mieści się narożna kanapa, duży stół oraz 42 calowy TV z połączeniem SAT NC+. W dalszej części znajduje się pokój 2-osobowy oraz WC. Przy wejściu ulokowana jest także duża przestronna szafa w zabudowie. Dodatkowo z części parterowej możliwe jest wyjście na taras widokowy.

Na piętrze do dyspozycji gości są 3 pokoje 2-osobowe, WC, oraz kącik, w którym jest kanapa, 2 fotele oraz stolik kawowy.

Na terenie posesji znajduje się duży 8-stanowiskowy parking (po 2 miejsca do każdego domku), miejsce na ognisko oraz grilla.

Domy położone się w pobliżu (ok 80m) od jeziora Świętajno, jednego z najczystszych jezior w Polsce. Jezioro to posiada I klasę czystości wody i znajduję się w strefie ciszy, ma bardzo łagodny piaszczysty brzeg, co sprzyja bezpiecznym kąpielom.

Rezerwacje


Aby zarezerwować domek prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem

505-489-532

Warto wiedzieć...


Doba zaczyna się od 15:00 a kończy o 10:00.


Minimalny czas rezerwacji to 5 noclegów (nie rezerwujemy z wyprzedzeniem weekendów w lipcu i sierpniu)

Galeria zdjęć

Regulamin wynajmu domku


Osoba decydująca się na wynajem domku, jednocześnie akceptuje niniejszy regulamin, który jest integralną częścią wynajmu.


1. OBOWIĄZUJE CAŁKOWITY ZAKAZ PALENIA TYTONIU WE WSZYSTKICH POMIESZCZENIACH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W DOMKU. Za palenie tytoniu w domku, Gość zostanie obciążony karą pieniężną w wysokości 500zł, zgodnie z Ustawą z dnia 8 kwietnia 2010 roku o zmianie ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (Dz.U. 2010 nr 81 poz. 529).
2. NIE WYNAJMUJEMY DOMKÓW OSOBOM ZE ZWIERZĘTAMI.
3. Rezerwacja domku następuje po uprzednim kontakcie telefonicznym i jest wiążąca po wpłacie uzgodnionego zadatku.
4. Opłatę za cały okres wynajmu należy uiścić pierwszego dnia pobytu.
5. Przekazanie domku pod wynajem następuje po godz. 15:00 pierwszego dnia, a zdanie następuje do godz. 10:00 ostatniego dnia najmu w obecności właściciela.
6. Liczba osób przebywająca w domku jest ograniczona do liczby zgłoszonej podczas rezerwacji.
7. W przypadku skrócenia pobytu Gość jest obciążany całkowitą kwotą należną z tytułu dokonanej rezerwacji. Skrócenie pobytu należy zgłosić Włascicielowi.
8. W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego pobytu Gość zostanie obciążony kwotą wpłaconego zadatku.
9. O wszelkich usterkach powstałych w wynajmowanym domku w czasie pobytu, wynajmujący powinien niezwłocznie poinformować właściciela. Za usterki powstałe w wynajmowanym domku lub na terenie posesji z winy wynajmującego będzie pobierana adekwatna rekompensata pieniężna.
10. Wynajmujący jest zobowiązany do przestrzegania zasad dobrego sąsiedztwa, w tym do przestrzegania godzin CISZY NOCNEJ (od 22.00 do 7.00). Właściciel może odmówić dalszego wynajmu, bez zwrotu kosztów pobytu, osobie, która naruszyła tą zasadę.
11. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w domach przedmioty wartościowe i pieniądze. Prosimy o zachowanie staranności związanej z zamykanie okien i drzwi w momencie opuszczania domku.
12. Goście odwiedzający wynajmujących mogą przebywać na terenie posesji do godz. 22:00.
13. Grillowanie i palenie ogniska dozwolone jest tylko w miejscu do tego wyznaczonym.
14. Osoby korzystające z placu zabaw, grilla i ogniska są zobowiązane do pozostawienia powyższych miejsc w należytym porządku.
15. Opiekę nad dziećmi na całym terenie oraz na placu zabaw sprawują ich opiekunowie. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne wynikłe wypadki.
16. Wyposażenie znajdujące się wewnątrz poszczególnych pomieszczeń służy tylko do użytku wewnętrznego i nie wskazane jest jego wynoszenie.
17. W przypadku zgubienia kluczy od domku wynajmujący jest zobowiązany do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł.
18. Parking dla samochodów jest niestrzeżony. Właściciel nie bierze odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia, straty lub kradzieże.
19. Gościom zapewniamy nieodpłatnie 2 miejsca parkingowe dla każdego domku, dodatkowe miejsca są płatne 10zł/doba.
20. W przypadku wystąpienia nagłych i nieprzewidzianych sytuacji losowych, zastrzegamy sobie prawo do anulowania rezerwacji.
21. Dane osobowe przekazywane nam przez wynajmujących będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rezerwacji.